Distanční vzdělávání pro děti s povinnou předškolní docházkou

DISTANČNÍ VÝUKA PRO DĚTI S POVINNOU PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKOU

Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci a s tím spojeným uzavřením mateřských škol bude v následujících dnech probíhat distanční vzdělávání pro děti s povinnou předškolní docházkou.

Na naše webové stránky vám budeme stejně jako na jaře vkládat pracovní listy, písničky, básničky, omalovánky, odkazy…podle našeho tematického plánu, které si budete moci vytisknout a s dětmi vypracovat a procvičovat.

Budeme rády za odezvu – zaslání fotografií obrázků svých výtvarných či pracovních činností, vypracovaných pracovních listů, omalovánek…  na mailovou adresu naší mateřské školy msbieblova@email.cz

Předškoláci po znovuotevření mateřské školy přinesou pracovní listy k založení do jejich portfolií.

V případě, že nebudete mít možnost tisku, můžete si přijít do mateřské školy každé pondělí a úterý od 8-11 hod, kde vám rády materiály vytiskneme a předáme.

Samozřejmě se mohou do našeho vzdělávání na dálku zapojit i ostatní děti, které se do školy ještě nechystají.